Hakkımızda

Globalleşen dünyada insan odaklı projeler ve yenilikler hızla yayılmakta ve yapılmaktadır. Doğal taş sektöründe yeniliklerde her geçen gün daha farklı konsept ve ürünlerle büyük değerli projelerde hayat bulmaktadır. Son yıllarda özellikle Bergama Kozak yöresinde çıkmakta olan ülkemiz ve yurt dışı ağırlıklı bir satış grafiği gösteren granit küp taş, granit plak taş, granit yağmur oluğu, granit bordür, granit parke taşı, arnavut kaldırımı, granit kaldırım taşları özellikle büyük projelerde revaç görmekte ve kullanılmaktadır. Bu taşlar  özellikle dış mekanlarda ve iç mekanlarda yürüyüş yollarında kaldırımlarda yol kenarlarında  üzerinde kumlama, yakma(yakılmış),cila gibi işlemler uygulanarak kullanılmaktadır. Granit yapısı itibariyle soğuk ve sıcağa karşı dayanıklı bir volkanik taştır. Bergama granit i özellikle yurtiçi ve yurtdışında çok talep görmektedir. Ülke ekonomisine yüksek miktarlarda döviz girdisi ve istihdam sağlamaktadır. Ülkemizde hızlı bir şekilde gelişen maden sektörü bilinçli üretim ve kaliteli ürün yelpazesi ile dünyada hak ettiği konuma ulaşmış bulunmaktadır. Yurdumuzda farklı yerlerde özellikle büyük metropoller de kaliteli mimarı projeler yapılmakta ve granit gibi farklı doğal taş ürünleri kullanılmaktadır.

Olympos firması olarak da yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle siz müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Sektörümüzdeki yenilikleri de takip ederek, farklı ürün yelpazemizle daha yaşanılabilir mekanlar yaratmak için gereken özveriyi göstermekteyiz. Partner firmalarımızla üretmiş olduğumuz diyabaz, bazalt küp taş(Aliağa ve Ankara yöresi),bazalt plak taş, kumlamalı bazalt, cilalı bazalt, patinatolu bazalt, Afyon mermeri, Muğla mermeri, Uşak mermeri, dere taşı, traverten gibi ürünlerimizi zamanında ve kaliteli bir şekilde satış ve uygulama ekibimizle de  hizmetinize sunmaktayız. Yurt dışı ve yurt içi fuarlara da katılıp yeniliklerimizi siz müşterilerimizle paylaşmaktayız. Firma olarak çeşitli Avrupa ülkesine ihracat yapmaktayız. Özellikle Almanya ve Avusturya bu ülkelerin başını çekmektedir.

Amacımız; çocuklarımızın özgürce koşup oynayabileceği, nefes alacağı, insanlarımızın sakinliği ve huzuru yaşayabileceği mekanlar yaratmak. Beton yığınlarının içinde az da olsa doğallığı ve estetiği bir arada yaşatmak. Bu aşk ve heyecanla yönetici ve teknik ekibimizle daha güzel projelerde çalışmak dileğiyle…..

 

Bekir BERK